ماکرومدیا ایکس: برنده مسابقه سئو سال ۸۴

سایت IranSEO هر ساله مسابقه ای با عنوان ذره بین طلایی برگزار میکنه که در اون معیار برگزیده شدن سایت ها، امتیاز آنها در موتور های جستجوگر است. ذره بین طلایی، جایزه ای است که با بررسی سایتها از دیدگاه موتورهای جستجوگر و SEO  و رتبه های مناسب، میزان صفحات بایگانی شده و محبوبیت پیوندی سایت به همراه ارزشمند بودن محتوای منتشر شده به سایتها اعطا می گردد. جایزه ذره بین طلایی با اهداف زیر به برندگان اعطا می گردد:

  •  تشویق فهرستها و موتورهای جستجوگر ایرانی به فعالیت و نوآوری بیشتر
  •  تشویق سایت ها و افراد به استفاده از تکنیکهای SEO
  • بالا بردن ضریب نفوذ سایتهای ایرانی در اینترنت
  • قدردانی از سایتها و افرادی که نقشی در پررنگ تر کردن اهمیت “محتوای ارزشمند” داشته اند.

 دومین دوره مسابقه ذره بین طلایی با انتخاب چند سایت برتر ایرانی پایان یافت. در این دوره در مجموع 160 سایت‏ و جست‏جوگر مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت برندگان نهایی و ویژه معرفی شدند.سایت‏های ماکرومدیا ایکس، هارمونی تاک، وبولوژی، ایران سانگ، مجید آنلاین، فراکارانت، محمود بی و سایت ایران داک به عنوان برندگان نهایی برگزیده شدند که سایت Irandoc.ac.ir مربوط به مرکز اطلاعات ومدارک علمی ایران، جایزه ویژه را به خود اختصاص داد. همچنین در این مراسم از جست‏وجوگر پارسیک به عنوان تنها جست‏وجوگر برتر تقدیر شد.

اگر شما نیز در زمینه طراحی وب و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو فعالیت میکنید، می توانید با شرکت در این مسایقه، میزان دانش SEO خود را محل بزنید. این مسابقه هر ساله توسط شرکت رهنمون برگزار میشود.

وب سایت مسابقه ذره بین طلایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *