colour lovers : سایتی برای گرافیست ها و عاشقان رنگ

مهم ترین چیزی که هر گرافیست ، نقاش و یا حتی طراح وب هر روز با آن سروکار دارد رنگ است. رنگ مهم ترین عامل یک طرح گرافیکی به حساب میآید و مسلما چیزی سلیقه ای است . آشنا شدن با سلیقه دیگران در انتخاب رنگهای  مناسب گاهی میتواند طرح های شما را متحول سازد.

colourlovers مشهور ترین سایت ارائه دهنده پلت های گوناگون رنگی است. در این سایت شما میتوانید پلت های رنگی گوناگونی را مشاهده کنید. همچنین امکان عضویت در این سایت و ایجاد پلت های شخصی و اشتراک گذاری آنها بین اعضای سایت عاشقان رنگ وجود دارد.

رنگ

همچنین امکان تگ گذاری و امتیاز دادن به پلت ها و رنگ های ساخته شده توسط دیگران نیز وجود دارد . بدین ترتیب شما برای یافتن پلت رنگی مورد نظرتان امکانات جستجوی پیشرفته ای در این سایت در اختیار دارید.

در این سایت مقالات بسیاری در زمینه رنگ ها ، رنگ شناسی و هر آنچه با رنگ مرتبط است نیز وجود دارد که میتواند در بالا بردن درک گرافیکی شما بسیار موثر باشد. همچنین فروم های مختلفی برای بحث درباره رنگها و اصول گرافیک وجود دارد که میتوانید منبع گران بهایی برای گرافیستها و طراحان وب باشد. در این سایت امکان ایجاد گروه و عضویت در گروه های جذاب این سایت نیز برای گرافیستها در نظرگرفته شده. هر گروه میتواند شامل چندین پلت رنگی و یا رنگ های خاص باشه . همچنین امکان ایجاد بحث در گروه در مورد مباحث مرتبط با گروه نیز وجود دارد. بطور مثال چند گروه معروف این سایت را میتوانید در لینک های زیر مشاهده کنید:

نکته کوچکی در مورد این سایت : در طراحی بدنه این سایت از ترکیبات رنگ طوسی استفاده شده. این رنگ که به رنگ خنثی معروفه باعث میشه شما رنگها و پلت ها رو راحت تر تشخیص بدین و اثر خیلی خوبی در تشخصی رنگ توسط ذهن شما داره.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *