رنکینگ الکسا چیست ؟

اگر میخواهید ببینید سایت شما در بین سایت های رقبا چقدر جلوتر است چه میکنید ؟ طبق چه چیزی سایت خودتونو با بقیه مقایسه میکنید ؟ سایت الکسا در این زمینه ابزار های بسیار پیشرفته ای داره که شما رو قادر میکنه تا خودتونو با بقیه مقایسه کنید و تعداد طرفدارانتون رو هم بفهمید. وارد سایت الکسا بشین و اسم سایت خود را بدید و enter  کنید . امتیاز رنکینگ سایت شما را در این صفحه به شما نشون میده (نمونه) همچنین اطلاعات کاربردی کمی نیز درباره سایت نمایش میده

اگر سایت شما جزو 100,000 سایت اول دنیا باشه، امتیاز سایت را در 6 ماهه گذشته در بین 100,000 سایت تاپ دنیا نیز بهتون نشون میده و رشد سایت رو نسبت به ماه های قبل میتونید مقایسه کنید. همچنین در همین صفحه یک دکمه کنار نمودار هست بنام add to comparision که این امکان رو به شما میده که اسم یه سایت دیگه رو وارد کنید تا اون سایت رو با سایت شما مقایسه کنه .

در بخش TopSites در الکسا، می توانید برترین سایتهای جهان را از نظر بازدید مشاهده کنید. همچنین می توانید برترین سایتها را در هر کشور بصورت مجزا مشاهده کنید. (برترین سایتهای ایرانی از دید الکسا)

برای اینکه بتوانید description سایت خود را در الکسا تغییر بدید و دسترسی های بیشتری داشته باشید، باید در سایت الکسا ثبت نام کنید و اکانت پرمیوم داشته باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *